قوانین استفاده از سرویس جیم

ماده ۱. این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی برای تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت کاوشگران رادین فناور سلامت، شامل وب‌سایت، اپلیکیشن‌ جیم می‌باشد. جیم یک اپلیکیشن است و با هدف بهبود وضعیت تندرستی، کاهش، افزایش و به طور کلی ثبات وزن در جامعه توسعه یافته و به کاربران اجازه می‌دهد تا با ثبت‌نام در برنامه و وارد کردن مشخصات فردی خود و میزان فعالیت‌ها، در استفاده از روش ( جیم) زندگی سالم‌تری را تجربه کنند.

ماده ۲. قبل از استفاده از برنامه کاربران ملزم به ثبت‌نام می‌باشند. ثبت نام در جیم رایگان است. در قسمت ثبت‌نام بعضی مشخصات شخصی از قبیل نام و نام خانودگی، شماره تلفن، سن و وزن از کاربر پرسیده می‌شود. جمع‌آوری این اطلاعات به جیم اجازه می‌دهد تا دید دقیق‌تری نسبت به کاربران خود داشته باشد تا علاوه بر تعامل راحت‌تر، امکانات مناسب‌تری را برای‌ آن‌ها فراهم کند. جیم این اطلاعات را بدون اجازه‌ی کاربر با هیچ شخص ثالثی در میان نخواهد گذاشت.

ماده ۳. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و جیم مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۴. جیم اقدامات امنیتی لازم و مناسبِ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌دهد. جیم اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی کاربران را به کارکنان این شرکت می‌دهد اما این افراد با تعهدات محرمانه مواجه هستند و در صورت تخطی از این تعهدات با پیگرد قانونی مواجه خواهند شد. همچنین مطالعات آماری در مورد جامعه‌ی کاربران جیم بدون استفاده از هویت‌ شخصی آن‌ها و کاملاً ناشناس انجام می‌شود.

ماده ۵. جیم ممکن است با شرکت‌ها، وبسایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر همکاری کند. اما جیم هیچ‌گونه مسئولیتی در برابر سیاست‌های حفظ حریم شخصی و کاربری آنها ندارد. در صورتی که تمایل دارید از طریق اپلیکیشن جیم به سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های دیگر وارد شوید، برای اطلاع از سیاست‌های حفظ حریم خصوصی این مجموعه‌ها به وب‌سایت آنها مراجعه کنید.

ماده ۶. کاربران جیم می‌توانند با هر بار ورود به برنامه نسبت به تغییر و یا حذف اطلاعات شخصی خود مانند نام کاربری یا رمز عبور اقدام نمایند.

ماده ۷. تنها افراد بالای ۱۸ سال حق انجام معامله (خرید) در سایت جیم را دارند.

ماده ۸. محصول‌های خریدنی در سایت و اپلیکیشن جیم اشتراک‌های مدت‌دار (یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه) است که با خریداری آن‌ها کاربر به قسمت «ویدیوهای تمرین‌ها» دسترسی خواهد داشت.

ماده ۹. فرایند خرید در سایت جیم به شرح زیر است:

  • انتخاب بسته‌ی اشتراکی مورد نظر
  • مشاهده‌ی پیش‌فاکتور
  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
  • دریافت بسته‌ی اشتراکی

ماده ۱۰. اختلال در سرویس اینترنت یا هر دلیلی که باعث شود فرایند خرید به انجام نرسد باعث از بین رفتن حق کاربر نمي‌شود و در صورتی که مبلغی از حساب کاربر کسر شده باشد از طریق بانک به وی بازپرداخته خواهد شد.

ماده ۱۱. اطلاعات شخصی کاربران جیم شامل نام، شماره‌ی تلفن و رمز عبور آنها نزد جیم محفوظ است و جیم آن را به شخص یا شرکت دیگری واگذار نخواهد کرد.

ماده ۱۲. حفاظت از رمز عبور به عهده‌ی کاربر است و جیم مسئولیتی از قبال آن ندارد. کاربران می‌توانند برای بازیابی رمز عبور خود به قسمت «فراموشی رمز عبور» مراجعه کنند.

ماده ۱۳. جیم بر مبنای قوانین جرايم رایانه‌ای متعهد می‌شود با استفاده از تمامی امکانات و منابع خود در جهت حفظ و حراست از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نماید. بدیهی است که استفاده‌ی مداوم از برنامه به منزله‌ی تایید شرایط سیاست‌نامه‌ی حفظ حریم خصوصی جیم می‌باشد.

ماده ۱۴. در صورت بارداری و شیردهی و همینطور داشتن بیماری قبل از استفاده از جیم، حتما با پزشک و متخصص تغذیه مشورت نمایید.

ماده ۱۵. در صورت داشتن هرگونه ابهام، سوالات خود را به یکی از روش‌های زیر با جیم در میان بگذارید:

پشتیبانی: 02191006901

ایمیل جیم: info@eynakgroup.com

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان برزیل، خیابان شمس لاهیجانی، بن‌بست ۱۲، پلاک ۸